Előzmények

gyapohozzászólásai | válasz erre | 2010.06.29 14:52:27 (50087)
Érdemes egy virtuális gépre telepíteni az ilyesmit, és sokszor a telepített változat simán fut egyszerűen átmásolva az élő oprendszerbe. Vagy hiányol valamit, akkor azt oda kell neki tenni a saját directoryjába, így nem szemeteli össze a registryt. Olykor telepíteni se kell, csak kicsomagolni az uniextracttal. De ha mindenképp a használt oprendszerbe akarjuk telepíteni, akko rlegalább egy total uninstallert futtassunk előtte meg utána, ez kívánságra minden berakott vackot kiszed a registryből.
[előzmény: (50086) Mengyán, 2010.06.29 14:26:11]

Mengyánhozzászólásai | válasz erre | 2010.06.29 14:26:11 (50086)
Hogy elk*ták azt is! Gondoltam, megfrissítem. Nincs zip verzió, csak ez a nyomorék InstallShield-es vacak. Minek egy konzolos proginak telepítő??? Tele van a gépem minden xarral, 2 perc, mire elindul, mert egy 2 fájlból álló programnak már installshield kell! :-( Feltettem, megbántam, leszedtem, maradt a régi, meg a szemét a registryben. Amire használom, arra megfelel a régi 1.3.6.
[előzmény: (50084) Yoss, 2010.06.29 11:57:17]

Yosshozzászólásai | válasz erre | 2010.06.29 11:57:17 (50084)
Gpsbabel? Bármit bármire..
[előzmény: (50083) nyic, 2010.06.29 11:20:39]

nyichozzászólásai | válasz erre | 2010.06.29 11:20:39 (50083)
Egy kérdés.
Hogyan tudok .gps-ből .mps-t csinálni, a kessertérkép miatt, mivel a gps-t nem nyitja a mapsource.

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]