Hát, ha nagyon vészes a helyzet, akkor jó egy nem annyira higiénikus is. Netán egy szép bokros rész az erdőben. :)
Vagy csak én vagyok igénytelen? :)
Hiába, 15 év az építőiparban megeddzi az ember lelkét. :)[ előzmény: (5336) törölt nick 6, 2006.08.17 11:24:37] |