A Börzsönyben konkrétan: SEMMI.
Tegnap beszéltem ez ügyben a NP egyik emberével. Ő nekem azt mondta, hogy rakjak nyugodtan, mert a kint lévőket sem piszkálják. Ha nem valami überfontos madárfészkelési hely közelébe teszem, akkor nincs gond.[ előzmény: (10635) xuhana, 2008.10.20 11:02:36] |