Előzmények

Maxi72hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.24 12:51:28 (11441)
Pont ma gondoltam rá, hogy megnézem. Tegnap beszéltem egy haverral és mondta, hogy nem találja.
[előzmény: (11440) Bacu, 2009.01.24 12:33:21]

Bacuhozzászólásai | válasz erre | 2009.01.24 12:33:21 (11440)
Még 2ig kivárok, aztán eldöntöm mi legyen. Az újratelepítést természetesen fényképpel is igazolnám.
[előzmény: (11439) Kokó, 2009.01.24 12:22:39]

Kokóhozzászólásai | válasz erre | 2009.01.24 12:22:39 (11439)
Esetleg tegyél bele új jelszót, aztán írd meg az infokukacra is, meg persze a rejtőnek. Valaki csak átírja.
[előzmény: (11438) Bacu, 2009.01.24 12:18:32]

Bacuhozzászólásai | válasz erre | 2009.01.24 12:18:32 (11438)
Gödi Homoksziget (GChszg) ládáról tudtok valamit?
Még Karácsony után írtam a rejtőnek, hogy szívesen pótolom, ha gondolja, de nem válaszolt.
Szívesen kiugrom délután egy sétára pótolni. Ha valaki megbízik bennem, és dob egy jelszót, akkor újratenném a ládát. Üres logfüzetnek nem sok értelmét látom kitenni.

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]