Előzmények

gustyhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.25 23:14:28 (41083)
Nem baj, ha nem érted. :)
[előzmény: (41082) emiGrant, 2026.06.25 22:51:28]

emiGranthozzászólásai | válasz erre | 2026.06.25 22:51:28 (41082)
Sziasztok!
Ha még 100 évig élnék, akkor sem érteném meg ennek a diskurzusnak a logikáját. Kit bántottak meg azzal, hogy kiraktak egy ládát, aztán 8 év alatt csak egy találat volt és vszeg nincs karbantartva. Miért jobb, ha meg sem jelenhet? Már azonnal bizonyítható, hogy Mathau egy érdekes élménnyel szegényebb lett volna. Hadd idézzem őt: "Hiába nem lesz sok megtalálója, ha már egy embernek meg tudja adni az élményt, az is nagy dolog. Most kettőnek is megadta." 100%-ig egyetértek. Ezt olvasva eszembe jutott, hogy volt egy ehhez hasonló cset, azt hiszem tegnap vagy tegnapelőtt egy másik fórumon. Vannak kesserek akik annyira negatívak, hogy csak azt látják meg, hogy sokan nem strapálták magukat, hogy megjavítsanak egy törött ládát, és - hála az égnek - vannak olyanok is akik nyilvánosan köszönik meg azoknak a tucatnyi, sőt annál is több játékosoknak a segítségét, akik szünet nélkül javítanak, pótolnak vagy feltöltenek ládákat.
Egy csipetni pozitivitás nem ártana a kesser társadalomban sem. :) :)
[előzmény: (41080) Parmerozpazepan, 2026.06.25 19:55:03]

Parmerozpazepanhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.25 19:55:03 (41080)
Eleve hogy mehettek át a moderáción...? Papírforma az érdektelenség, az eltűnés. Semmi értelmük.
[előzmény: (41074) gusty, 2026.06.25 14:16:06]

gustyhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.25 14:16:06 (41074)
Volt egy ilyen sprintje a rejtőnek, körberohanta a rejtési területet, és minden országba tett egy ládát, ahol még nem volt. Moldova, Koszovó, stb.
[előzmény: (41072) species8472hu, 2026.06.25 11:49:55]

species8472huhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.25 11:49:55 (41072)
Ismét egy furcsaságra lettem figyelmes a geoládák böngészése közben. Ahogy nézem az egyik legtávolabbi, legdélebbi geoláda Fairy törökországi Dupnisa-barlang mellett elhelyezett GCDUPN ládája. A láda 2018.03.10-én jelent meg, és azóta 1 azaz 1 db "találata" van, Mathau 2022.08.03-i logja alapján. Azaz csak látszólag, ugyanis a log szerint valójában már ekkor nem volt a helyén a láda (és valószínűleg azóta sincs meg). A jelszóval gondolom a rejtő segítette ki a megtalálót, ha már ott járt, vagy van pótjelszó, de ezt a leírásban nem láttam.

Idézet a logból: "Irány a geoláda! Elsőre reménytelennek tűnik a parkoló bővítés miatt, aztán csak úgy adja ki a szerencse, hogy vagy 80 méterrel az új parkoló szélétől találjuk meg a rejteket adó sziklát. A hely a rejtésről készült fotó alapján egyértelmű, azonban fél óra avartúrás után is csak egy légmentesen zárható zacsi kerül elő a közelből. A doboznak sajnos hűlt helye. Nincs mit tenni, odábbállunk és a már említett gázlónál (ami már nem gázló) megállunk inni egy teát."

Ez alapján minimum beteg státuszba kellene tenni a ládát, hacsak valaki azóta nem járt arra és pótolta, de kétlem, hogy ez megtörtént, különben valószínűleg jelezte volna az illető és/vagy lenne log azóta. A legvalószínűbb, hogy kb. 4 éve legalább nincs már a helyén és a rejtő se jelezte, hogy pótolta volna az eltűnt ládát. Ha mégis van kint pótjelszó, vagy virtuális jelszó hordozó, és valójában logolható a "láda", akkor meg virtuálissá kellene átállítani (szerintem).

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]