Előzmények
pgyp | hozzászólásai | válasz erre | 2007.09.13 16:54:45 (1691) |
Szerintem ne fáradj a webes bejelentéssel, inkább a rajzolók töltsék ki az extra paramétert - ha ráérnek:-))
Más: weben bejelentett POIknak mennyire szabad megváltoztatni a típusát? Mert elég sok idegesítő POIt találtam már, aminek pedig simán lehetne normális ikonja.[ előzmény: (1690) Erdőjáró, 2007.09.13 16:31:32] |
|
Erdőjáró | hozzászólásai | válasz erre | 2007.09.13 16:31:32 (1690) |
Hát, igazán köszi a választ, de ebből nagyjából semmit sem értettem! :-) A többi kérdésemre is jó lenne tudni a választ, mielőtt belevetném magamat esetleg![ előzmény: (1689) KiVi, 2007.09.12 21:21:00] |
|
KiVi | hozzászólásai | válasz erre | 2007.09.12 21:21:00 (1689) |
Én általában csak oda rakok település POI-t aminek a polygonját kicseréltem a CLC-sre. Persze ez máshol nem biztos, hogy így van.
A megye azért hiányos, mert a MapEditben felvett pontokhoz nem töltődik ki a megye mező. Ezt pótolni kéne vagy a weben vagy extraként.[ előzmény: (1688) Erdőjáró, 2007.09.12 21:10:14] |
|
Erdőjáró | hozzászólásai | válasz erre | 2007.09.12 21:10:14 (1688) |
Amikor a tuhus térképet mozgatom a bal egérgombbal, a felemelés előtt a térképen látható sok kis fekete pötty a falvak központjában azt jelzi, hogy ezekre a településekre van bejelentve a "település-POI"? Ha igen, akkor a térképen nem szereplő településeket (pötty hiánya) bejelenthetem a POI-adatbázisba?
Az útvonaltervező funkció a kütyükben (vagy pl. a főoldalon levő útvonaltervezőben) csak a "pöttyös" településeket ismeri, vagy ha nincs ilyen összefüggés, akkor mi a funkciója a település-POI-nak?
Az miért van, hogy ha szűkítem az adatbázist Tolna megyére, akkor csak Györköny és Kisszékely neve jön be? Ezeket jelentette be Reggel, a többit ha jól látom a turistautak.hu, ez lenne az ok? Ha igen, még mindig nem világos, hogy a szűkítéskor miért marad ki az összes olyan, amelyet nem magánszemély jelentett be. |
|
|
|