Én meg Photoshopban szépen lekicsinyítem 800×600-ra, v. 840-560-ra, korrigálom a színeket, ha kell, majd lecsökkentem a méretét 100 KB-ra. Elég macerás, de biztos, hogy tuti kép megy fel. K. sok időm el is megy vele. :-)[ előzmény: (630) Csabesz, 2006.09.08 13:13:17] |