Olvasgatva a fórumot, többször találkoztam ezzel a csúsztatással, miszerint ha valakinek a döntésével nem ért egyet másvalaki, a megbírált úgy próbálja beállítani ezt, hogy itt személyes ellentétről lenne szó.
Ügyes, szofisztikus húzás. Tiltakozom, nagyon kevés hozzászólás születik itt személyes ellentétből, és az a kevés, ami annak tűnik, az is inkább a szélmalomharcba belefáradó, de azt feladni nem kívánó emberek kifakadása.
Azt hiszem, eléggé sértő, hogy minden, a párfős geocachinges vezérkar ízlésével nem egyező kritikát, véleményt, újítást, legyen az bár a legjobb szándékkal született, a közösségért tenni akaró becsületes, értelmes emberek által megfogalmazva, egyszerűen faszalgásnak, személyes ellenszenvből született hátbatámadásnak minősítenek itt.
Ha egy vezető állandóan szembesül azzal, hogy döntéseinek helyességét megkérdőjelezik, akkor nem azzal kellene foglalkoznai, hogy vajon miért nem kedvelik, hanem azzal, hogy esetleg mégsem a legjobb döntéseket hozza.
Mindenesetre örömmel olvastam Kumin úrtól, hogy itt ez a remek fórum a felmerült kérdések megvitatására, ahol a lehetőség adott, hogy a meggyőzőbben érvelőnek ad hitelt a többség.
Így már csak egy kérdés marad, vajon milyen lehetősége van a meggyőzőbben érvelő, a szűk irányító körből kirekesztett usernek, usereknek, hogy érvényre is juttassa azt, ami mellett meggyőzőbben érvelt, és a többség igazat adott neki.
Nevem Gelegonya Gábor, nickem licuxd[ előzmény: (29680) kumin, 2008.03.09 11:12:10] |