Milyen gyorsak voltak a láda megjelenésekor mind a ketten, a megtaláló is, a rejtô is! Milyen nagy csöndben vannak azóta. A moderátorok is. Be kell látnunk, ez nem vicc. Egy okkal több, hogy nem ládázom :-| [ előzmény: (65415) gusty, 2012.08.03 23:55:06] |