Valószínűleg valami hibát kovettetek el a megtalálás bejelentésekor (hibás dátum, rossz jelszó, fel van cserélve a jelszó és a dátum mező, legalább egy karaktert kell írni a megjegyzés mezőbe, stb) A bevitel gomb megnyomása után a rendszer ad valamilyen visszajelzést, ha zöld keretben van ("A bejegyzés sikeresen bekerült az adatbázisba") , akkor felment a log, ha piros mezőben lesz valami üzenet, akkor nem ment fel.[ előzmény: (83128) Mileena13, 2026.05.02 13:28:56] |