Igen, javasoltam már én is, hogy adjuk be hivatalosan, akkor kapkodhatnák a fejüket mert elvileg 30 nap alatt kéne válaszolniuk a párszáz ládára. Ekkor jogosabb lenne az alábbi kifogás... De keresve a jó kapcsolatot és bízva, hogy ha nem zúdítjuk rájuk akkor több ládát engednek, így lett a mostani lassú folyamat. Igaz, hogy nem noszogatjuk őket minden nap, de kb fél évente bennünk is felmerül a "Mi van már?" kérdés. Aztán tovább örülünk, hogy addig is kereshetőek a mostani ládák s nem kellett beszedni őket...[ előzmény: (10663) Mikulás, 2008.10.20 22:16:43] |