Előzmények

KiVihozzászólásai | válasz erre | 2008.10.20 22:19:57 (10666)
Igen, javasoltam már én is, hogy adjuk be hivatalosan, akkor kapkodhatnák a fejüket mert elvileg 30 nap alatt kéne válaszolniuk a párszáz ládára. Ekkor jogosabb lenne az alábbi kifogás... De keresve a jó kapcsolatot és bízva, hogy ha nem zúdítjuk rájuk akkor több ládát engednek, így lett a mostani lassú folyamat. Igaz, hogy nem noszogatjuk őket minden nap, de kb fél évente bennünk is felmerül a "Mi van már?" kérdés. Aztán tovább örülünk, hogy addig is kereshetőek a mostani ládák s nem kellett beszedni őket...
[előzmény: (10663) Mikulás, 2008.10.20 22:16:43]

Mikuláshozzászólásai | válasz erre | 2008.10.20 22:16:43 (10663)
ÖregTom! Senkinek sem jutott eszébe, hogy meg kellene kerülni a hatóságokat. Valamit súlyosan félre értesz. Hatékony ügyintézésről van szó csupán. 60 nap alatt elintézhető lenne az egész cirkusz, amit az MGKE 3 éve intéz. Ennyi a történet.
[előzmény: (10651) ÖregTom, 2008.10.20 21:47:11]

ÖregTomhozzászólásai | válasz erre | 2008.10.20 21:47:11 (10651)
Most smiley nélkül kérdezem, tényleg úgy gondoljátok, h lehet széllel szemben p...ni?
(A hivatal többszintű engedélyezési proceduráját - jobbkéz/balkéz - szóbeli, de legalábbis nem pecsétes papír alapján megkerülni?)
[előzmény: (10647) Mikulás, 2008.10.20 21:16:49]

Mikuláshozzászólásai | válasz erre | 2008.10.20 21:16:49 (10647)
Az a baj, hogy hiába tennéd ki, a moderáción nem enged(het)ik át, hivatkozva arra, hogy DINP... Kb. 3 (!) éve ez a lemez megy!
[előzmény: (10646) macikupac, 2008.10.20 21:11:25]

macikupachozzászólásai | válasz erre | 2008.10.20 21:11:25 (10646)
A Börzsönyben konkrétan: SEMMI.

Tegnap beszéltem ez ügyben a NP egyik emberével. Ő nekem azt mondta, hogy rakjak nyugodtan, mert a kint lévőket sem piszkálják. Ha nem valami überfontos madárfészkelési hely közelébe teszem, akkor nincs gond.
[előzmény: (10635) xuhana, 2008.10.20 11:02:36]

xuhanahozzászólásai | válasz erre | 2008.10.20 11:02:36 (10635)
Mit tudtok a DINP területén érvénybe lépett geoláda létesítési zárlatról?
Pont most telepíthetem az első ládámat és ez eléggé lehangolt :(

Remélem nem igaz,vagy ha igen, akkor nem sokáig.

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]