Összesen: 5164 db hozzászólás

Lapozás: előző | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ... | következő


gst76hozzászólásai | válasz erre | 2026.06.24 21:38:10 (5164)
bagyon köszi.
[előzmény: (5163) Marton Zoli, 2026.06.24 11:00:26]

Marton Zolihozzászólásai | válasz erre | 2026.06.24 11:00:26 (5163)
Szia! Készen van.
[előzmény: (5162) gst76, 2026.06.24 10:06:46]

gst76hozzászólásai | válasz erre | 2026.06.24 10:06:46 (5162)
Szia Zoli,
ritkán szoktam kérni találat elfogadást, de most kivételt teszek.
Múlt héten Debreceni jubileumi multit tekertem körbe.
Szeretném megtisztelni Attibati barátomat azzal, hogy a GCKupán rögzítem rejtését.
#1385 -ös trecken szerepel.
Köszi előre is.

Marton Zolihozzászólásai | válasz erre | 2026.06.23 07:18:16 (5161)
Hozzáadtam.
[előzmény: (5160) Ancs, 2026.06.22 20:19:33]

Ancshozzászólásai | válasz erre | 2026.06.22 20:19:33 (5160)
Köszi! Még 1 kérés: A 1371-hez add hozzá kérlek a GC25TL-5-öt. Köszi
[előzmény: (5159) Marton Zoli, 2026.06.22 05:30:18]

Marton Zolihozzászólásai | válasz erre | 2026.06.22 05:30:18 (5159)
Szia! Hozzáadva.
[előzmény: (5158) Ancs, 2026.06.21 21:12:03]

Ancshozzászólásai | válasz erre | 2026.06.21 21:12:03 (5158)
Szia Zoli,
Kérlek a 1367-es trackhez add hozzá a GC25TL pontjait. Köszi

Marton Zolihozzászólásai | válasz erre | 2026.06.21 10:32:49 (5157)
Szia! Megtörtént.
[előzmény: (5156) Csa.Csi87, 2026.06.20 20:25:32]

Csa.Csi87hozzászólásai | válasz erre | 2026.06.20 20:25:32 (5156)
Szia Zoli,

Újra jártam a zselici jubileumi körtúrát - mert bezsongtam - kicsit kibővítve itt-ott :P
#1361 - Add hozzá kérlek a GC25ZS pontjait.

-----
Ha délidőben megszakítom a munkát, akkor az az ebédszünet.
Ha a szabadnapomon beugrok egy kicsit dolgozni, akkor az a munkaszünet?

Marton Zolihozzászólásai | válasz erre | 2026.06.17 08:12:41 (5155)
Megtörtént.
[előzmény: (5154) golyakr, 2026.06.16 19:38:16]

golyakrhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.16 19:38:16 (5154)
Helló!

1318-as gyalogos track GC25VV 4 pontját szeretném, ha jóváírnád!

Köszönöm előre is!

Marton Zolihozzászólásai | válasz erre | 2026.06.14 21:50:11 (5153)
Hozzáadtam, klikkelheted.

Én is keverem. Persze, hogy nem milleneumi hanem jubileumi. :-))

Lehet késő van már. :-))
[előzmény: (5152) Csa.Csi87, 2026.06.14 20:07:21]

Csa.Csi87hozzászólásai | válasz erre | 2026.06.14 20:07:21 (5152)
A szekszárdi (GC25TL) #1325-hez tartozik.
A mecseki (GC25UV) #1324-hez tartozik.

Az elmaradtak ... meg akkor majd lehet újra járom...

(Nem tudom miért keverem folyton a jubiláris és a millenáris kifejezéseket ... O.o" )
[előzmény: (5151) Marton Zoli, 2026.06.14 19:50:15]

Marton Zolihozzászólásai | válasz erre | 2026.06.14 19:50:15 (5151)
A milleneumi túrák természetesen beleszámítanak. Olyan eseményládákat amelyek fél éven túl fennmaradnak azt hozzá tudom adni a kupa pontokhoz. Annyit segíts kérlek, hogy melyik multi melyik tackloghoz tartozik, ne kelljen kikeresgélnem.

A megkésett tracklogokkal az a gondom, hogy - mivel van egy külön női kategóriánk is - ott igenis versenyben vagy dobogós helyért, ráadásul előtted-mögötted pár pontra vannak versenyzők. Erre való tekintettel azt a hármat nem adnám hozzá az útjaidhoz. Ha van lehetőséged rá kérlek tekerd le ezeket az utakat újra, van idő messze van még december.

Egyébként itt lehet megtalálni a pontos pontos versenykiírást.
[előzmény: (5150) Csa.Csi87, 2026.06.14 13:32:51]

Csa.Csi87hozzászólásai | válasz erre | 2026.06.14 13:32:51 (5150)
A milleniumi körturák beszámítanak a kupa eredményeibe?
Ha igen - kérlek add hozzá a GC25TL és a GC25UV pontjait.

Meg volna még egy problémám: nem tudtam, hogy 1 hetem van felrakni a tracket.
És van 3 megkésettem, mert a jelszó nélküli elfogadásra vártam. Ezeket el lehet esetleg még fogadni ?
Nem baj ha nem - úgy sem fogok mégcsak dobos helyézett se lenni...

Marton Zolihozzászólásai | válasz erre | 2026.06.13 09:56:20 (5149)
Szia! Megtörtént.
[előzmény: (5148) Discover, 2026.06.12 23:54:04]

Discoverhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.12 23:54:04 (5148)
Szia Zoli! A #1306. gyalogos trackhez kérlek add hozzá a GC25KB pontjait. Előre is megköszönve!

Marton Zolihozzászólásai | válasz erre | 2026.06.08 20:20:19 (5147)
Szia!

Mindkettőhöz hozzáadva.
[előzmény: (5146) golyakr, 2026.06.08 18:04:17]

golyakrhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.08 18:04:17 (5146)
Szia Zoli!

Gyalogos 1283-as track GC25BS 6 pontja és 1284-es track GC25SK 5 pontja kapcsán kérném a közbenjárást.

Köszönöm!

Marton Zolihozzászólásai | válasz erre | 2026.06.04 18:37:01 (5145)
Megtörtént.

[előzmény: (5144) Discover, 2026.06.04 17:59:09]

Discoverhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.04 17:59:09 (5144)
Szia Zoli! A #1261. gyalogos trackhez kérlek add hozzá a GC25VH pontjait. Előre is megköszönve!

golyakrhozzászólásai | válasz erre | 2026.05.31 09:10:22 (5143)
Szia Zoli!

Küldtem e-mail.


Marton Zolihozzászólásai | válasz erre | 2026.05.30 19:01:06 (5142)
Szia! Megtörtént.
[előzmény: (5141) Discover, 2026.05.30 16:38:20]

Discoverhozzászólásai | válasz erre | 2026.05.30 16:38:20 (5141)
Szia Zoli! A #1220. trackhez kérlek add hozzá a GC25DD pontjait. Előre is megköszönve!

Marton Zolihozzászólásai | válasz erre | 2026.05.26 10:07:34 (5140)
Szia! Igen spambe ment már nem először.

Ha 24-48 órán belül nem válaszolok emailre akkor az azt jelenti, hogy félrement valami. Ilyenkor érdemes ide is írni.
[előzmény: (5139) NickyEper, 2026.05.25 22:55:07]

NickyEperhozzászólásai | válasz erre | 2026.05.25 22:55:07 (5139)
Szia Zoli, írtam neked emailt, lehet a spam mappába került. Legközelebb inkább ide írjak? Köszönöm: Nicky

Marton Zolihozzászólásai | válasz erre | 2026.05.25 05:33:29 (5138)
Megtörtént.
[előzmény: (5137) Ancs, 2026.05.24 21:33:24]

Ancshozzászólásai | válasz erre | 2026.05.24 21:33:24 (5137)
Szia Zoli! A #1159 trackhez kérlek add hozzá a GC25BU pontjait. Köszi :)

Marton Zolihozzászólásai | válasz erre | 2026.05.12 19:14:14 (5136)
Írtam mailt, bocs a késlekedésért. Spam-ba ment.
[előzmény: (5132) golyakr, 2026.05.05 17:41:30]

golyakrhozzászólásai | válasz erre | 2026.05.11 19:17:30 (5135)
Az alábbi pontokat szeretném elfogadtatni a gyalogos kupában:

556 track gcsajo pontja,
854 track gcsfza pontja,
1022 track GC25HB összes pontja,
1077 track GC25DD összes pontja.
köszi

Marton Zolihozzászólásai | válasz erre | 2026.05.11 18:41:50 (5134)
Szia! Beállítottam, kattinthatod.
[előzmény: (5133) Ancs, 2026.05.11 09:34:07]

Ancshozzászólásai | válasz erre | 2026.05.11 09:34:07 (5133)
Szia Zoli!
Kérem a #1072-es trackemhez állítsd be a GC25DD pontjait.
Köszi, Ancs

golyakrhozzászólásai | válasz erre | 2026.05.05 17:41:30 (5132)
Szia Zoli!

Írtam a profilodon feltüntetett e-mailre, de lehet nem kapod meg a leveleim. Melyik számodra a komfortosabb? Ha ide írok a fórumra vagy ha e-mailben küldöm?

markovicsahozzászólásai | válasz erre | 2026.04.01 09:39:52 (5131)
Köszönöm szépen!

Fitti80hozzászólásai | válasz erre | 2026.03.31 12:56:56 (5130)
Gusty adatlapján, ott az email címe

gusty@ladanyi.com
[előzmény: (5129) markovicsa, 2026.03.31 12:07:37]

markovicsahozzászólásai | válasz erre | 2026.03.31 12:07:37 (5129)
Köszönöm a választ.
Hova küldjek képernyő képet?
András
[előzmény: (5126) markovicsa, 2026.03.28 17:58:20]

Mr Zergehozzászólásai | válasz erre | 2026.03.28 19:48:25 (5128)
A bemutatkozó oldaladon a dohanyzas linket az AVG veszélyes, vírusosként jelzi!
[előzmény: (5126) markovicsa, 2026.03.28 17:58:20]

gustyhozzászólásai | válasz erre | 2026.03.28 18:28:07 (5127)
Beüzemelt egy védelmi rutin, ami nem engedi, hogy a lezáratlan html tag-ek elrontsák az oldalt.
Tehát a probléma feltehetőleg a log szövegében van.
Pl. egy lezáratlan bold után az összes szöveg félkövéren jelenik meg. A hibaüzenetben az is ott kell legyen, hogy melyik html tag a problémás. Amíg nem javítod, addig nem tudsz továbblépni.

Ha esetleg mégse ez a probléma, akkor küldj nekem képernyőmentést, hogy nyomozni tudjak.
[előzmény: (5126) markovicsa, 2026.03.28 17:58:20]

markovicsahozzászólásai | válasz erre | 2026.03.28 17:58:20 (5126)
Sziasztok!
Felhasználói azonosítóm: 38513
Mai túra adatait akartam feltölteni a saját honlapomra, itt: https://geocaching.hu/users.geo?action=update&id=38513
Nem tudok semmit módosítani, mert belépést követően a módosítás után, ha a frissítésre kattintok ezt írja ki vagy 15-ször:
A geocaching.hu üzenete
Hiba
-Nem engedélyezett HTML tag töröld
Mit rontok el, kérek segítséget.
Eddig semmi gondom nem volt.
Köszönöm.
Markovics András
markovicsa

Marton Zolihozzászólásai | válasz erre | 2026.03.22 06:03:14 (5125)
Szia! Megtörtént.
[előzmény: (5124) Chubby, 2026.03.21 00:48:37]

Chubbyhozzászólásai | válasz erre | 2026.03.21 00:48:37 (5124)
Kedves Zoli!

Kérlek, a GCMM14-et rendeld hozzá a #682 sz. trackemhez. Köszönöm előre is!

Fazékhozzászólásai | válasz erre | 2026.01.01 15:39:42 (5123)
BUÉK mindenkinek!

A GCKUPA eredményhirdetés és tombolasorsolás rendben lezajlott a Geoszilveszteren (GC2025).

Még egyszer gratulálok a nyerteseknek, köszönöm Blue Mali, a leköszönő GCKUPA admin eddigi munkáját. Ügyes-bajos dolgaitokkal ezentúl Marton Zolit-t keressétek.

A tombola nyereményeket most sokan személyesen is át tudtátok venni, de 4 nyertes 5 eFt-os Decathlon utalványa még nálam van. Kérlek, jelentkezzetek nálam email-ben (vagy bárhogy), hogy az átadást meg tudjuk beszélni. (Manapság már digitálisan is be lehet váltani a Decathlon utalványokat, azaz ha lefényképezem és elküldöm kódot + pin-t akkor valszeg úgy is tudod használni.)
szipeti
KémiaRulez
gst76
zayd

Jövőre is lesz tombola: ha legalább 1 érvényes tracket feltöltesz a 2026-as GCKUPA szezonban, akkor esélyesként várhatod a sorsolást.
[előzmény: (5122) Blue Mali, 2025.12.08 20:14:41]

Blue Malihozzászólásai | válasz erre | 2025.12.08 20:14:41 (5122)
GCKUPA eredményhirdetés és átadó a központi eseményen!

"Szolgálati közlemény: az idei központi (~budapesti) dec. 30-i Geoszilveszter helyszíne: Tököli parkerdő. A megközelítés legkönnyebben Szigethalom, Dunasor utca felől, további részletek majd érkeznek."

Blue Malihozzászólásai | válasz erre | 2025.12.07 20:50:49 (5121)
Köszönöm szépen mindenkinek az elismerő szavakat!
Tettem a dolgom, és jó volt!!!

Hajrá mindenkinek!
Sok szép kupaélményt kívánok!


5Nhozzászólásai | válasz erre | 2025.12.05 11:15:48 (5120)
Én is csatlakoznék, hogy kifejezzem köszönetem Rozlin nevében is.Magunkról biztosan tudom,hogy volt velünk munka.:-)Köszönjük!
[előzmény: (5110) Blue Mali, 2025.12.04 10:28:59]

Fazékhozzászólásai | válasz erre | 2025.12.05 10:29:34 (5119)
Éééés, elindult az új évad, töltsétek fel a decemberi track-eket.

Marcsi - Szilágyiékhozzászólásai | válasz erre | 2025.12.05 09:37:27 (5118)
Gratulálok! Ez hatalmas munka volt!
Sok sikert kívánok Marton Zolinak!
[előzmény: (5110) Blue Mali, 2025.12.04 10:28:59]

golyakrhozzászólásai | válasz erre | 2025.12.05 08:08:18 (5117)
Köszönöm a munkád, a sok segítséget és a pozitív hozzáállásod!
[előzmény: (5110) Blue Mali, 2025.12.04 10:28:59]

Chubbyhozzászólásai | válasz erre | 2025.12.04 22:08:41 (5116)
Köszi Gábor az elmúlt 5 év minden látható és láthatatlan munkáját és segítségét, amit beletettél a kupa adminságba!

Egyúttal elismeréssel gratulálok a győzteseknek, helyezetteknek és minden résztvevőnek, szép teljesítmények születtek a 2025-ös szezonban is.
[előzmény: (5110) Blue Mali, 2025.12.04 10:28:59]

Blue Malihozzászólásai | válasz erre | 2025.12.04 15:18:12 (5115)
🤗
[előzmény: (5114) Pongi, 2025.12.04 12:44:27]

Lapozás: előző | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ... | következő

Egy lapon megjelenő sorok száma:

új hozzászólás | témák listája

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]