Leírásokat NEM FOG SENKI olvasni. Rövidet se. Nem olyan világban élünk, hogy az emberek 5-6 bekezdést elolvassanak egy szoftver miatt
Ennyire azért talán nem fekete a kép.
Mondjuk én is tapasztalom, hogy bár az app tele van rakva Infó gombokkal, Infó menüponttal, részletes online súgóra mutató linkkel, nem mindenki veszi a fáradságot, hogy éljen a felkínált segítséggel.
Nem egy olyan esetem volt már a g:hu+ appal kapcsolatban, hogy a Goggle Play-ben valaki jól lehúzta az appot, miszerint ezt sem tud, meg azt sem lehet benne megcsinálni, mire válaszul felhívtam a figyelmét, hogy ember, javaslom használd a felkínált segítséget, ami pont arról szól, hogy de igen, lehet, mégpedig így, megy így.
Volt nem egy, aki gondolom, miután első indulatában jól megmondta annak a szemét fejlesztőnek, többet vissza se nézett, igaza biztos tudatában. Az ilyen rögtön besértődős, rögtön támadó emberekkel viszont én meg úgy vagyok, hogy annyira nem kár érte, ha elmegy.
De azért szerencsére van nem egy ellenkező példa is. Többen is akadtak, akik megfogadták a javaslatot, elfogadták a segítséget, és azóta is örömmel használják az alkalmazást.
Szóval a lényeg a lényeg, nem bántam meg, hogy készítettem nagyon részletes segédletet a g:hu+ apphoz, mert igenis vannak még olvasni tudó, szövegértéssel rendelkező emberek, akiknek hasznos volt a súgó tanulmányozása.
Ezzel együtt üdvözlöm a törekvést arra, hogy frappáns videókkal próbáljuk megfogni a játék iránt (akár csak véletlenségből) érdeklődő, de még nem elkötelezett játékosjelölteket.[ előzmény: (37059) petrot81, 2021.01.11 08:59:35] |